Velká Bíteš

Školní rok 2015/2016

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 2.A, 2.B2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C

Třída: 1.A
Třídní učitel: Mgr. MgA. Doubková Marcela

Babák Jiří, Balej Marek, Beránková Tereza, Dačevová Adéla, Dolíhal Michal, Dvořáčková Markéta, Hotárek David, Jurný Ondřej, Kolek Martin, Kolková Karina, Lacinová Natálie, Milerová Alena, Nováček Lukáš, Pavlarová Gabriela, Pelánová Jana, Plocek Šimon, Ráčková Eva, Sedlák Jakub, Sklenářová Valerie, Slavíková Ema, Šrámek Vojtěch, Žaloudková Tereza

Třída: 1.B
Třídní učitel: Mgr. Hlavatá Zdeňka

Antalíková Monika, Antošová Anna, Burian Miroslav, Císař Lukáš, Dočkal Jakub František, Dufek Matěj, Hakl Petr, Hotárek Ondřej, Janoušek Adam, Kopečková Lucie, Králíková Helena, Kuncová Vanessa, Neubauerová Denisa, Nováčková Vendula, Ondráčková Kateřina, Pokorná Nikola, Pospíšilová Marie, Řezanina Jan, Stejskal Petr, Štefek Štěpán, Valach Michal

Třída: 1.C
Třídní učitel: Mgr. Hasičková Renata

Brychtová Adéla, Foltín Ondřej, Hadašová Gita, Holík Jakub, Hotárková Adéla, Chlandová Sabina, Janoušek Petr, Kučera Vojtěch, Moučková Bohdana, Novotná Karolína, Sokol Jiří, Suchomel Miroslav, Plocková Klára, Porazil Stanislav, Porazilová Petra, Tománek Oto, Valeš Julie Jessica, Valeš Nicole Sofia, Vaverka Adam

Třída: 1.D
Třídní učitel: Mgr. Čermáková Olga

Božek Martin, Cross Lukáš, Drlíček Ondřej, Fanta Sebastien, Hekal Matěj, Hotárková Anna, Kaláb Šimon, Knoflíček Miroslav, Kroulík Simon, Kučera Jiljí, Kulíková Vendula, Lavický Radek, Nahodil Petr, Pařil Jiří, Pírko Josef, Plechatá Barbora, Prchalová Tereza, Smejkalová Barbora, Stögerová Ema, Vodová Nela

Třída: 2.A
Třídní učitel: Mgr. Nováková Irena

Antalík Martin, Burian Jan, Dočkalová Tereza, Dufková Daniela, Fraňková Julie, Fučík Lukáš, Hradil Maxim, Chadim Ladislav, Kaláb Matyáš, Klíma Daniel, Kolomazníček Daniel, Plíhal Marek, Pražáková Nela, Rosecká Eliška, Rous Lukáš, Rous Ondřej, Řezanina Matyáš, Svoboda Jakub, Šimková Jolana, Špačková Barbora, Topinková Radka, Večeřa Matyáš, Vrbová Karolína, Vyskočilová Aneta, Žáková Kamila

Třída: 2.B
Třídní učitel: Mgr. Schwarzbachová Jitka

Borský Jan, Daněk Patrik, Górda Matěj, Chadimová Zdislava, Chytka Tomáš, Janík Jonáš, Jelínková Noemi, Jersonová Karolína, Juran Patrik, Káňa Ondřej, Kopp Michal, Koppová Iveta, Kosmáková Eliška, Kožnar Vojtěch, Lhoták Filip, Mazánek Vojtěch, Nováková Marie, Pařilová Aneta, Patočka Tomáš, Plechatá Tereza, Prokeš Jakub, Stöger Filip, Vrbková Natálie, Vyhnánek Lukáš

Třída: 2.C
Třídní učitel: Mgr. Videnská Magda

Brzobohatý Adam, Dohnalová Nikola, Doubková Natálie, Drlíčková Natálie, Holánková Anna, Hotárková Lucie, Janštová Kateřina, Kadlec Michal, Klega Patrik, Kolková Kamila, Mahel David, Moučka Jáchym, Nehybka Jakub, Novotný Jindřich, Pavlíčková Jana, Rozčínský Jan, Rylková Ellen, Řezáčová Kateřina, Svobodová Veronika, Veleba Martin, Kačena Patrik, Burianová Lucie, Dočekalová Nela

Třída: 3.A
Třídní učitel: Mgr. Lišková Ilona

Brůžičková Elen, Coufalová Anna, Coufalová Vanda, Dvořák Jan, Fiala Jiří, Gaizura Šimon, Hamřík Filip, Hlavatá Erika, Hotárková Kristýna, Hovadík Jan, Hudec Vojtěch, Chmelíčková Lenka, Kozlová Monika, Kujalová Eliška, Machát Aleš, Malý Ondřej, Melicharová Veronika, Nejedlý David, Palátová Natálie, Pavlů Radim, Slavíček Martin, Stecklová Simona, Sýkora Matyáš, Tomek Matěj, Zelená Nela, Veselý Dominik

Třída: 3.B
Třídní učitel: Mgr. Topinková Šárka

Geisselreiterová Lucie, Jurný Jan, Kalina Vojtěch, Karmazín Lukáš, Krejčířová Lucie, Kročil Lukáš, Křepelová Magdaléna, Kupský Šimon, Marková Veronika, Musil Jan, Neubauer Vít, Němec Pavel, Pavlíčková Nikol, Preis Vít, Ráček Martin, Robotková Tereza, Rousková Tereza, Rozmarin Lukáš, Stará Eliška Charlota, Tomková Barbora, Velebová Tiziana, Volná Tereza, Všianský Kryštof, Mičulková Anna, Havlásek Ondřej

Třída: 3.C
Třídní učitel: Mgr. Filipová Taťána

Andrusiv Denys, Budín Jakub, Burda Michal, Dofková Karolína, Geisselreiter Michal, Hladíková Zuzana, Jabůrková Zoe, Jelínková Natálie, Krupička Jan, Losová Eliška, Loupová Vendula, Melichar Filip, Midrla Adam, Musil Karel, Nováček Tomáš, Ondráčková Jana, Osoba Radim, Pospíchal Jakub, Pospíšilová Ludmila, Smejkal František, Škoda Adam, Šoustarová Michaela, Šustáček Pavel, Tyrychterová Adéla

Třída: 4.A
Třídní učitel: Mgr. Mičánková Eva

Bartušek Samuel, Božková Terezie, Dohnal Jiří, Drlíčková Adéla, Dufek Jakub, Geisselreiterová Nela, Kladivová Ester, Kroulíková Viktorie, Loupová Marie, Mateja Adam, Padyšák Maxim, Procházka Jan, Řezáč Zdeněk, Tomek Tomáš, Wünsch Dominik, Wünsch Patrik, Žák Matěj, Beránek Tomáš, Dobrovolný Marek, Fousek Vojtěch, Koblížková Lucie, Nečasová Nikola, Rezová Vendula, Rybnikář Alex, Šimková Nikola, Marrone Alessandro

Třída: 4.B
Třídní učitel: RNDr. Syslová Iva

Babáková Tereza, Bureš Ladislav, Cvetanova Viktorie, Hošková Sabina, Chytka Vojtěch, Jarošová Sára, Jelínek Dominik, Karásek Petr, Klíma David, Kučera Tomáš, Kudláčková Renáta, Kunc Dominik, Lavická Ema, Navrátilová Kateřina, Ševčík Jiří, Vavřina Maxim, Cvik Enrico Riccardo, Fraňková Natálie, Jirka Patrik Alexandr, Kříž Lukáš, Rousová Kristýna, Růžička Lukáš, Spurná Anežka, Ševců Michal, Kosmáková Sára, Kajnarová Petra, Hotárková Natálie

Třída: 5.A
Třídní učitel: Mgr. Hudcová Eva

Barák Tomáš, Bárta Tadeáš, Čechová Denisa, Desová Sarah, Dočkal Mikuláš, Fantová Elen, Havlíčková Gabriela, Chládek Marian, Chmelíčková Iveta, Janík Tobiáš, Káňová Michaela, Karmazín Petr, Koza Jiří, Kulíšková Sára, Lhotáková Anděla, Pospíchal Daniel, Švanda Radek, Vondrušková Iveta, Božková Andrea, Kočnar Daniel, Malý Petr, Beranová Markéta

Třída: 5.B
Třídní učitel: Mgr. Sklenářová Milada

Balejová Karolína, Báňa Marek, Coufalová Emma, Daněk Karel Alexandr, Dvořáčková Anna, Górdová Petra, Havlát Petr, Havliš Miroslav, Hofmannová Radka, Holíková Diana, Hošková Sára, Hrušková Terezie, Janšta Pavel, Kroulík Jan, Pestrová Hana, Rozmahel Adam, Smutná Tereza, Vrzal Jiří, Zachoval Jan, Zeman Radek, Kolářová Karolína, Vaněk Daniel

Třída: 5.C
Třídní učitel: Mgr. Brůžičková Ilona

Blažková Valérie, Dufková Lucie, Hotárek Ondřej, Hotárek Tomáš, Hvězda Jiří, Chadimová Markéta, Kolková Adéla, Loupová Lucie, Medla Matěj, Plocková Tereza, Požár Martin, Prokeš Richard, Sedláková Vendula, Stejskalová Nikol, Šínová Barbora, Škodová Barbora, Špačková Karolína, Václavík Miroslav, Zika Matěj

Třída: 6.A
Třídní učitel: Mgr. Malcová Naděžda

Báborová Štěpánka, Doležal Jaroslav, Frolek Lukáš, Frolková Daniela, Hekal Jakub, Chadim Josef, Klímová Alžběta, Novotný Michal, Novotný Roman, Padyšáková Sofie, Pavlíček Michal, Ráboňová Adéla, Šťávová Helena, Švenda Marek, Tomek Ondřej, Trčková Tereza, Urbánková Eliška, Urbánková Ema, Velebová Judita, Vrbková Tereza

Třída: 6.B
Třídní učitel: Mgr. Velebová Markéta

Babáková Veronika, Dobrovolný Vít, Doležal Vojtěch, Doležalová Eliška, Fučík Ondřej, Havlišová Monika, Chlubnová Anna, Kadala Jaroslav, Kmentová Vendula, Koráb Vladislav, Mičulková Bohumila, Moravec Jiří, Neklapilová Lucie, Pelikánová Zuzana, Pospíšilová Iveta, Rybníček Lukáš, Smejkalová Tereza, Spisarová Tereza, Sribnyak Devid, Světlíková Petra, Tomek Tomáš, Třeštík Štěpán, Valeš Kevin, Veselá Vanessa

Třída: 6.C
Třídní učitel: Mgr. Bílková Alena

Ambrož Andrej, Bečvářová Olga, Boháček Jiří, Bojanovská Barbora, Gášpárová Sabina, Hanzlová Denisa, Holá Bára, Hradil Filip, Káňa Jakub, Kratochvílová Marie, Mach Daniel, Mazánek Filip, Novotná Daniela, Simonová Kristýna, Svoboda Viktor, Štefek Viktor, Topinková Sára, Trojanová Jana, Turek Ondřej, Urban Tadeáš, Veleba Milan, Vondráková Tereza

Třída: 7.A
Třídní učitel: Mgr. Švihálková Pavla

Batelka Radek, Beranová Kristýna, Blahová Viktorie, Burianová Naďa, Daněk Daniel, Drápela Petr, Dufek Lukáš, Fousek Vít, Hotárek Lukáš, Hotárková Veronika, Janda Jakub, Koblížková Karolína, Komrska Karel, Kopečný David, Kožnar Jiří, Křížová Sabina, Lundová Jana, Máčka Libor, Motyčková Anna, Nováčková Kateřina, Palátová Denisa, Prchal Ondřej, Sekyrová Aneta, Sláma Daniel, Smejkal Milan, Tunkr Adam, Urbánek Tomáš, Ventrubová Aneta, Vodička Vít

Třída: 7.B
Třídní učitel: Mgr. Simonová Zdeňka

Akolová Natálie, Burian Lukáš, Cvetanova Gabriela, Čapka Tomáš, Dolíhalová Michaela, Dvořáková Adéla, Ficová Vendula, Hanzl Tomáš, Hladíková Monika, Holubář David, Janšta Jakub, Ježová Tereza, Jonášová Adéla, Jurčová Nikola, Kadlecová Adriana, Kment Vojtěch, Králík Martin, Mahel Tomáš, Mahelová Klára, Matoušek Tadeáš, Matyášová Leona, Rozmahel Marek, Sklenářová Anna, Strašák Štěpán, Svobodová Dominika, Tobešová Tereza, Tvrdoň Michal, Uherka Michal, Bibisidis Matěj

Třída: 8.A
Třídní učitel: Mgr. Cendelínová Jaroslava

Bábuňková Adéla, Batelková Nikola, Drápela Pavel, Dufková Adéla, Fousek Lukáš, Geisselreiter Jan, Hájek Tomáš, Holý Jakub, Chytková Karolína, Jašková Eva, Kokeš Jaromír, Kročilová Lenka, Kupská Beata, Malátová Anna, Malátová Tereza, Navrátil Mikuláš, Petříček František, Pospíšilová Eliška, Prokopová Aneta, Spurná Eliška, Svoboda Tomáš, Svoboda Vojtěch, Švanda Vít, Tomková Barbora, Tomšík Dominik, Tyrychterová Jitka, Ventrubová Kateřina, Vondruška Dominik

Třída: 8.B
Třídní učitel: Mgr. Holánek Pavel

Barjan Samuel, Borkovec Vojtěch, Čermáková Marie, Dočkalová Natálie, Halouzka Ondřej, Hotárek Michal, Hovadíková Beáta, Chadim Václav, Chmelíčková Barbora, Janštová Monika, Ježová Marcela, Kotouček Martin, Kroutilová Kateřina, Lunda Jan, Marková Kateřina, Nazir Aiza, Novotný Karel, Opálka Lukáš, Paták Filip, Procházková Petra, Ráboň Jiří, Svoboda Aleš, Vokřálová Jaroslava, Zvolánek Patrik, Žák Jan, Žáková Anna, Kajnarová Lenka, Dočekal Matěj

Třída: 9.A
Třídní učitel: Mgr. Vlčková Marie

Bednář Kamil, Burian Daniel, Cendelín Milan, Doubek Jiří, Holíková Adéla, Hort Michal, Krejčiřík Filip, Krejčiřík Jakub, Krůza Michal, Kučerová Ludmila, Lacinová Ivana, Matoušek Dominik, Porupková Sabina, Pražák Michal, Robotka Tomáš, Řepa Vojtěch, Třeštík Filip, Valla Michal, Velebová Pavla, Zeman Filip

Třída: 9.B
Třídní učitel: Mgr. Čermáková Eva

Ambrož Filip, Blažek Viktor, Dofek Stanislav, Horníčková Dominika, Hotárek Jakub, Chlubnová Barbora, Kadalová Helena, Karásková Adéla, Klímová Marie, Koza Jan, Kroutil Roman, Macholán Jindřich, Matoušek Martin, Milerová Helena, Paták David, Pospíchal Filip, Radová Veronika, Rousová Adéla, Šín František, Uhlíř Tomáš, Urbánková Lucie, Valoušek Radek, Boháčková Markéta, Vybíralová Lucie

Třída: 9.C
Třídní učitel: Mgr. Pohanková Renata

Báňa Michal, Bárta Vojtěch, Blažek Jakub, Brychtová Tereza, Burešová Iveta, Burianová Iveta, Datínský Radim, Doubková Denisa, Fousek Pavel, Kouřil David, Lunda Adam, Lunda Tomáš, Maierová Gabriela, Mičánková Natálie, Milian David, Smejkalová Jana, Šabacký Josef, Štefková Marie, Tyrychter Michal, Volfová Michaela