Divadelní tečka

Ve středu 4. května letošního roku jsme udělali pomyslnou tečku za našimi divadelními výlety. S trochou nostalgie si uvědomujeme, že nás opouští žáci devátých tříd, kteří byli po čtyři roky páteří našich „divadelníků". Dejme tedy slovo jim, aby zhodnotili nejen Charleyovu tetu, poslední představení, které jsme možná společně zhlédli.

Mgr. Eva Čermáková

„Divadlo – naše poslední představení bylo pro nás zároveň tím nejlepším, které jsme kdy viděli. Spousta humoru i napětí.....Hodně jsme se pobavili. I nadále bychom s naší základní školou do divadla rádi jezdili."

Filip Ambrož, David Paták, 9. B

„Tentokrát jsme zapomněly na muzikál a zamířily jsme na Činoherní scénu Městského divadla v Brně. Nevěděly jsme, co máme od představení očekávat, a možná proto nás příběh tak uchvátil. Humorný děj v kombinaci se skvělými hereckými výkony bychom umístily na přední příčku mezi všemi hrami, které jsme doposud viděly. Rády bychom poděkovaly paním učitelkám, které s námi po celé čtyři roky do divadla jezdily a vybíraly nám opravdu skvělé kousky."

Adéla Karásková, Helena Milerová, 9. B

„Na divadelní zájezdy jsme rády jezdily už od šesté třídy. Některá díla nesplnila naše očekávání, ale většinou jsme odjížděly plné báječných dojmů. Nejvíce se nám asi líbil Flash Dance, Duch, Marry Poppins a Sněhurka. Zalíbilo se nám i to, že jsme mohly večer nakouknout do světa dospělých a hezky se vyparádit do prostor Městského divadla v Brně."

Jana Smejkalová, Marie Štefková, Gabriela Maierová, Iveta Burianová, 9. C