Divadelní představení Duch

Všechno jednou začíná a všechno jednou končí. Pro žáky ZŠ Velká Bíteš skončila 22. dubnem letošní divadelní sezóna.

Ve středu jsme se totiž v tomto školním roce naposledy společně vypravili do divadla. Zlákalo nás představení Duch uváděné Hudební scénou Městského divadla Brno.

635638

636

O zhodnocení divadelních zážitků jsme požádali některé účastníky z řad žáků. Nešetřili chválou, což nás těší.

„Divadelní představení Duch bylo velice vydařené a musím říci, že bylo snad nejhezčí, které jsem v MdB kdy viděla. Zalíbily se mi zvláště vtipné scénky a také různé světelné a kouzelnické efekty."

V. Blahová, 6. A

„Dne 22. 4. jsme se vydali do Městského divadla v Brně. Tentokrát nás čekal příběh, s nímž se můžeme setkat i ve filmové verzi. Představení nabité všemožnými efekty a zajímavými kulisami zaručovalo, že divák ani na chvíli neodvrátil pohled od jeviště. Muzikál přiřadíme k jednomu z nejlepších, který jsme kdy viděly, a těšíme se, čím nás v divadle překvapí příště."

H. Milerová, L. Urbánková, 8. B

„Byl to pěkný zážitek, nejvíce se mi líbila černoška hrající postavu věštkyně. Klidně bych si pěkné divadlo zopakovala."

B. Tomková, 7. A

„Po tomto představení jsme si uvědomili, že bychom si měli užívat každého okamžiku v životě."

„Při tomto představení jsme si uvědomily, že bychom si měly užívat každého okamžiku v životě."

I. Burianová, G. Maierová, J. Smejkalová, M. Štefková, 8. C

Našimi největšími „divadelníky" bývají tradičně deváťáci. Věřme, že i po jejich odchodu se najde dostatečný počet dětí, které s námi budou dál jezdit do divadla a užívat si pěkných kulturních a společenských zážitků.

Mgr. Eva Čermáková

637639

Divadelní představení Duch

Ve středu jsme se totiž v tomto školním roce naposledy společně vypravili do divadla. Zlákalo nás představení Duch uváděné Hudební scénou Městského divadla Brno.

O zhodnocení divadelních zážitků jsme požádali některé účastníky z řad žáků. Nešetřili chválou, což nás těší.

„Divadelní představení Duch bylo velice vydařené a musím říci, že bylo snad nejhezčí, které jsem v MdB kdy viděla. Zalíbily se mi zvláště vtipné scénky a také různé světelné a kouzelnické efekty.“

V. Blahová, 6. A

„Dne 22. 4. jsme se vydali do Městského divadla v Brně. Tentokrát nás  čekal příběh, s nímž se můžeme setkat i ve filmové verzi. Představení nabité všemožnými efekty a zajímavými kulisami zaručovalo, že divák ani na chvíli neodvrátil pohled od jeviště.  Muzikál přiřadíme k jednomu z nejlepších, který jsme kdy viděly, a těšíme se, čím nás v divadle překvapí příště.“

H. Milerová, L. Urbánková, 8. B

„Byl to pěkný zážitek, nejvíce se mi líbila černoška hrající postavu věštkyně.  Klidně bych si pěkné divadlo zopakovala.“

B. Tomková, 7. A

„Po tomto představení jsme si uvědomili, že bychom si měli užívat každého okamžiku v životě.“

„Při tomto představení jsme si uvědomily, že bychom si měly užívat každého okamžiku v životě.“

I. Burianová, G. Maierová, J. Smejkalová, M. Štefková, 8. C

Našimi největšími „divadelníky“ bývají tradičně deváťáci. Věřme, že i po jejich odchodu se najde dostatečný počet dětí, které s námi budou  dál jezdit do divadla  a užívat si pěkných kulturních a společenských zážitků.

Eva Čermáková