Velká Bíteš

COCA COLA cup 2014/2015

Fotbalový turnaj žáků základních škol s názvem Coca Cola Cup probíhá pravidelně každý rok a těší se stále větší oblibě. Celý turnaj se hraje formou jednotlivých kol, do kterých se musí družstvo nejdříve kvalifikovat. Naše škola dostala do kvalifikační skupiny ZŠ Komenského Náměšť nad Oslavou a ZŠ Husova Náměšť nad Oslavou. Kvalifikace proběhla dne 25. 9. 2014 za krásného počasí na fotbalovém hřišti v Náměšti nad Oslavou, hrálo se podle pravidel fotbalu v plném počtu hráčů 2 x 20 min. systémem každý s každým.

175178

174


Naši žáci odvedli velmi slušný výkon a povedlo se jim kvalifikovat do 1.kola turnaje kde jsem narazili na ZŠ a MŠ Husova Třebíč, Katolické gymnázium Třebíč a ZŠ a MŠ Myslibořice. Výkony z kvalifikace se nepodařilo zopakovat, protože kvalita týmů v 1.kole byla na podstatně vyšší úrovni. Kluci tak skončili v 1.kole na čtvrtém nepostupovém místě, přesto si zaslouží poděkování za úspěšné reprezentování naší školy. Nejlepším střelcem týmu byl Jiří Ondrák, který dal v pěti utkáních 5 gólů.

Školu reprezentovali:

  • Ondrák Jiří (C), Milian David (GK), Ráboň Jiří, Barjan Samuel, Novotný Karel, Navrátil Mikuláš, Svoboda Tomáš, Holý Jakub, Datínský Radim, Loup Patrik, Tunkr Michal, Šimek Adam, Hvězda Martin, Chlup Jiří, Musil Matěj, Pelikán Luboš,

Výsledky kvalifikace:

  • ZŠ Velká Bíteš - ZŠ Komenského Náměšť nad Oslavou 5:0
  • ZŠ Velká Bíteš - ZŠ Husova Náměšť nad Oslavou 2:1

Výsledky 1. kola:

  • ZŠ Velká Bíteš - ZŠ a MŠ Myslibořice 1:4
  • ZŠ Velká Bíteš - Katolické gymnázium Třebíč 0:0
  • ZŠ Velká Bíteš - ZŠ a MŠ Bartuškova, Třebíč 1:11

Mgr. Lukáš Dočkal

173176177179181