Družina soutěžila s EONEM

920

919

Školní družina se letos zapojila do soutěže společnosti EON - Malá energetická akademie. Naším úkolem bylo vypracovat 5 úkolů na tato témata: Hybridní a jiné alternativní pohony, Akumulátory versus baterie, Pod pokličkou popelnic, Spotřeba elektrické energie a Boje o nerostné zdroje. Děti vytvářely výtvarné obrázky, vyhledávaly informace na internetu, třídily odpad i použité baterie.

V jednotlivých kolech jsme se umísťovali na 1. nebo 2. místě. Celkově jsme získali 2. místo a peněžitou odměnu 8000,- Kč, za kterou jsme si od společnosti EON vybrali cenu - řezací stroj Plotr- Silhuette, který nám bude přínosem při našem dalším tvoření v družině. Už se těšíme na vyhlášení dalšího kola soutěže a zajímavé otázky.

vychovatelky ŠD

918