Vybíjená

V průběhu měsíce dubna se vybraní žáci z 5. ročníků zúčastnili čtyř turnajů ve vybíjené. Jednalo se o dva turnaje ve Velkém Meziříčí a dva ve Žďáře nad Sázavou, vždy smíšené družstvo složené převážně z chlapců a samostatné dívčí družstvo. Žáci naší školy předvedli především ve Velkém Meziříčí skvělý výkon, když obě družstva vybojovala 2. místo.

807

808

809

Ve Žďáře nad Sázavou byla konkurence větší, v turnaji smíšených družstev se z celého okresu sešlo dokonce 14 týmů. Ani zde se ovšem naši žáci neztratili a obsadili výborné 5. místo. Oporami výběru byl Tadeáš Matoušek, Michal Tvrdoň, Milan Smejkal a Tomáš Urbánek. Dívky v čele s Natálií Akolovou, Terezou Kučerovou a Sofií Padyšákovou následně obsadily 4. místo.

Školu reprezentovali:

Smíšené družstvo: Tadeáš Matoušek, Milan Smejkal, Michal Tvrdoň, Michal Poledna, Tomáš Urbánek, Michal Uherka, Radek Batelka, Daniel Sláma, Jakub Janda, Natálie Akolová, Tereza Kučerová, Sofie Padyšáková,

Dívčí družstvo: Natálie Akolová, Tereza Kučerová, Sofie Padyšáková, Monika Hladíková, Vendula Ficová, Michaela Dolíhalová, Viktorie Blahová, Jana Lundová, Aneta Ventrubová, Sabina Křížová, Nikola Jurčová, Adriana Kadlecová, Dominika Svobodová

Všem žákům patří dík za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Naďa Malcová a Mgr. Kateřina Slavíčková
učitelky tělesné výchovy