Mc Donald´s Cup 2013/2014

Ve čtvrtek 24. 4. 2014 proběhlo ve Velkém Meziříčí okrskové kolo Mc Donald's Cupu v minikopané prvního stupně základních škol. Turnaje se zúčastnilo 6 škol včetně ZŠ Velká Bíteš. Školy byly rozděleny do dvou skupin podle dvou kategorií. A. - 1 a 3. třída ZŠ (roč. nar. 2004, 2003, 2002, 2001) a B. - 4. a 5. třída ZŠ (roč. nar. 2001, 2000, 1999). Všechna fotbalová utkání se hrála na umělé trávě ve sportovním areálu při ZŠ Školní VM.

708709

705

Kategorie A se hrála systémem každý s každým a kategorie B byla rozdělena na dvě skupiny, kde se také hrálo systémem každý s každým. Nejlepší dvě družstva ze skupin postoupila do semifinále. Na závěr se hrála utkání o konečné umístění. Do okresního kola ve Žďáru nad Sázavou postupovala v kategorii A 2 a v kategorii B 3 nejlepší družstva.

Naše družstva neměla takové štěstí a klid v zakončení. Bohužel se nepodařil splnit náš cíl a do okresního kola postoupit. Mladší žáci v kategorii A skončili na třetím místě a starší žáci v kategorii B vybojovali v 4. místo. Přesto našim žákům děkujeme za předvedené výkony. Poděkování patří také trenérům mládeže FC Spartak Velká Bíteš panu Smejkalovi a Dufkovi za jejich čas a ochotu se turnaje aktivně zúčastnit.

Sestava:

Klíma David, Havliš Miroslav, Rozmahel Adam, Vrzal Jiří, Hotárek Ondřej, Hvězda Jiří, Dobrovolný Vít, Mazánek Filip, Pavlíček Michal, Požár Martin, Kunc Dominik, Jurný Jan

Sestava:

Smejkal Milan, Havlíček Vítězslav, Tvrdoň Michal, Valeš Kevin, Uherka Michal, Dobrovolný Vít, Mazánek Filip, Pavlíček Michal,

pdfVýsledková listina108.02 KB

Mgr. Lukáš Dočkal