Velká Bíteš

Atletický čtyřboj

Ve dnech 23. a 29. 5. 2013 se konalo ve Žďáře nad Sázavou a ve Velkém Meziříčí okresní kolo v atletickém čtyřboji mladších i starších žáků a žákyň.

471

475

479

Těchto závodů se zúčastnila družstva z naší školy v konkurenci 13 škol z celého okresu. Družstva byla 5 členná a každý žák závodil v těchto disciplínách - 60 m, skok daleký, skok vysoký, hod míčkem, vrh koulí (starší), 600, 800, 1000, 1500 m. Družstvo mladších žáků obsadilo celkové 7. místo, družstvo mladších žákyň 4. místo, starší žákyně obsadili 6. místo. Starší žáci tentokrát bodovali naplno a téměř všichni si zlepšili svoje osobní rekordy. Proto si zaslouženě vybojovali celkové vítězství v okresním kole atletického čtyřboje a postoupili do krajského kola konaného 29. 5. 2013 v Třebíči. V jednotlivcích skončil Josef Bartošek na 4. místě. Bohužel se našim žákům nepodařilo navázat na výborné výkony z okresního kola a v krajském kole skončili celkově na 4. místě. Všem zúčastněným žákům patří velký dík za vzornou reprezentaci naší školy.