Eurorebus Junior

Eurorebus Junior je vědomostní soutěž, kterou vyhlašuje Česká spořitelna. Pro první stupeň jsou vypsaná 3 korespondenční kola. Úkoly jsou rozděleny a přizpůsobeny věku žáků. První a druhý ročník maluje obrázky na dané téma, třetí až pátý ročník na soutěžní otázky odpovídá. Nejlepší postupují do krajského a celostátního kola. V loňském roce jsme za svoje výsledky získali zajímavé a pěkné hry. V letošním roce se k soutěži připojila 4. B a 4. A. Kromě soutěžení získají žáci spoustu nových poznatků. Příští rok se mohou přidat i další třídy.

207208

Letos první stupeň v Jihlavě reprezentovala Sára Topinková 3. A, Tereza Kučerová 4. B a Anna Schwarzbachová 5. B. Po vítězství v Jihlavě postupují holky do celostátního kola v Praze.

Gratulujeme a držíme palce!

Mgr. Milada Sklenářová