Velikonoční den u páťáků

Tak jako každým rokem i letos strávili páťáci den před velikonočními prázdninami netradičně. Opět plnili úkoly z českého jazyka a matematiky zaměřené na velikonoční a jarní tematiku.

184181

178

Avšak tentokrát tyto úkoly nemusely pro žáky připravovat paní učitelky, jelikož je zodpovědně vytvořily čtyři šikulky z 5.B (Barunka Smutná, Anička Schwarzbachová, Jaruška Vokřálová a Barunka Chmelíčková). Pracovní listy se jim opravdu povedly a paní učitelky jim děkují.

Rovněž v angličtině plnili žáci s paní učitelkou Čermákovou opakovací úkoly ve velikonočních vejcích.

Tento den také nechyběla zábava typu velikonočních soutěživých her – nošení vajíčka na lžičce a metání vajíček vařečkou ve slalomové dráze do cíle.

Při loučení a odchodu domů jsme se všichni těšili na (byť „zimní") Velikonoce.

Mgr. Ilona Lišková, RNDr. Iva Syslová

180183179