Projektový den ve třetích ročnících

V pátek 25. 1. 2013 proběhl ve třetích ročnících projekt Člověk a zdravá výživa. V průběhu projektového dopoledne si děti vyráběly pod odborným vedením vedoucí školní jídelny paní Ilony Brymové ovocné a zeleninové šťávy. Dále si připravovaly chutné a zdravé jednohubky z pomazánek, pečiva a zeleniny. Žáci tvořili týdenní jídelníčky a počítali, kolik každý den utratí za nákup. Všechny děti se do projektu nadšeně zapojily. Věříme, že tento projekt byl přínosem v oblasti zdravé dětské výživy.

300303

306

Děkujeme tímto všem maminkám za jejich čas a pomoc v tomto projektu a zároveň k přispění získávání nových chutí a námětů v přípravě domácích pomazánek.

Zároveň děkujeme paní Iloně Brymové za pomoc a odborné rady v přípravě projektu.

Za třetí ročníky
Mgr. Olga Čermáková, Mgr. Magda Videnská, Radka Ráboňová, DiS.

299301302304305