Druháci na výletě v Košíkově

Dne 27. 9. druhé třídy odjely autobusem do Košíkova, kde děti navštívily svatební salon Ina, jezdeckou stáj Casia a místní zahradní železniční dráhu. Na těchto místech se postupně prostřídaly.

064066

062

Žáci 2. A si nejdříve prohlédli svatební salon Ina. Paní Rybníčková dětem ochotně ukázala společenské a svatební šaty . Někteří si mohli šaty i vyzkoušet. Třída 2.B se přesunula do výběhu jezdecké stáje Casia. Slečna Silvie Rybníčková děti seznámila s péčí o koně. Ochotně jim odpovídala na otázky, předvedla jízdu na koni a ukázala, jak by mělo vypadat přirozené partnerství s koněm.

Děti z 2. C nejprve navštívily místní zahradní železniční dráhu pana Jiřího Kůta. Ten jim předvedl jízdu modelů parních lokomotiv. Zde bylo přichystáno i malé občerstvení. Zpáteční cestu jsme absolvovali všichni pěšky. Děti si z výletu odnesly spoustu nových poznatků a krásných zážitků.

Za druhý ročník Mgr. Irena Nováková

065061060059069058063067