Besídka s prvňáčky

Ve středu 21. 12. 2011 jsme se opět setkali se svými malými kamarády z prvních tříd. Tentokrát jsme byli pozvaní na jejich vánoční besídku. My, žáci 9. A, jsme jako již tradičně zamířili do 1. A. Děti byly již připravené a netrpělivě nás vyhlížely. A není se čemu divit!

197.jpg199.jpg 198.jpg

Děvčata i kluci měli připravené nádherné pásmo, kterým se chtěli pochlubit. Zpívali koledy, dávali nám hádanky, jedna z dívek zahrála na flétnu. U některých písniček se i tancovalo a nechyběly ani básničky o zimě a o Vánocích. Paní učitelka Jitka Schwarzbachová dětem pomáhala a doprovázela je hrou na harmoniku.

Představení se nám moc líbilo a všem jsme poděkovali potleskem. Dokonce pro nás byl připraven i malý dárek, barevný zvýrazňovač, který se nám při učení určitě bude hodit.

Eva Macholánová s Tomášem Hamříkem a paní učitelkou Evou Čermákovou ještě jednou poděkovali za nás za všechny a popřáli pěkné Vánoce a šťastný nový rok. Myslíme si, že podobné akce jsou určitě prospěšné a těšíme se na další cestu k prvňáčkům.

A protože ve středu padal asi první letošní sníh, cestou zpátky do školy jsme se pořádně zkoulovali.

Za 9. A Jana Šmardová, Lenka Říhová, Michal Klíma, Pavel Neklapil, Jarda Škrdla

195.jpg196.jpg