Recitační soutěž na 1. stupni ZŠ Velká Bíteš

Dne 1. března 2011 se na naší škole uskutečnilo školní kolo v recitační soutěži ve dvou kategoriích (1. kategorie – druhý a třetí ročník, 2. kategorie – čtvrtý a pátý ročník).

Malí recitátoři přednášeli ukázky poezie a prózy od našich i zahraničních autorů z jejich klasické i moderní tvorby. Všichni byli zodpovědně připraveni a velmi se snažili, proto porota neměla lehké rozhodování určit vítěze, kteří budou naši školu dále reprezentovat v obvodním kole ve Velkém Meziříčí.

0304.jpg0305.jpg 0306.jpg

Nakonec však vyhodnotila toto pořadí:

1. kategorie:

1. místo - Kučerová Tereza (2.B)
2.místo - Smutná Barbora (3.B)
3. místo - Švanda Vít (3.A)

2. kategorie:

1. místo - Jirglová Anna (5.A) a Kratochvílová Anna (5.B)
2. místo - Gášpárová Gabriela (4.C) a Plucek Adam (4.C)
3. místo - Macholán Jindřich (4.B)

Gratulace samozřejmě patří všem, kteří věnovali svůj volný čas naučit se zpaměti a co nejlépe zarecitovat svoji vybranou báseň či prózu a našli odvahu se této soutěže zúčastnit. Děkujeme jim za příjemnou atmosféru, kterou nám svým přednesem vytvořili.

Vítězům držíme palce v dalším kole.

Kolektiv učitelek 1. stupně ZŠ

0307.jpg0308.jpg