Okresní finále v minikopané ZŠ

Ve čtvrtek 1. 10. 2009 se ve Velkém Meziříčí uskutečnilo okresní finále v minikopané základních škol, ze kterého si vítěz zajistil postup do krajského kola. Do okresního finále postoupili i naši žáci, kteří si vybojovali postup o týden dříve v okrskovém kole, kde nepoznali hořkost porážky.

0025.jpg0026.jpg 0027.jpg
Výsledky našich chlapců v okresním finále:

ZŠ Velká Bíteš - ZŠ Bobrová 4:0, - 5. ZŠ Žďár n. S. 2:0, - 2. ZŠ Nové Město n. M. 1:2. Po těchto výsledcích postoupili naši žáci do semifinále, kde se střetli s 1. ZŠ Nové Město n. M., kterou porazili 2:1, čímž si zajistili postup do finále. V něm se opět utkali s 2. ZŠ Nové Město n. M. a znovu prohráli, tentokrát 0:3. Konečné 2. místo v okresním finále je dalším úspěchem fotbalistů z naší školy.

V okrskovém a okresním kole hráli: Janoušek Karel, Malý Pavel (6 branek), Bartošek Ondřej (3), Říha Ondřej (3), Bednář Martin (2), Burian Pavel (1), Karásek Adam, Dostál David (2), Karmazín David (1), Báňa Jiří, Pohanka Pavel a Urbánek Tomáš.

Na závěr chci chlapcům pogratulovat a poděkovat za sportovní výkony a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Zdeněk Liška
učitel TV