Vystoupení tanečního kroužku

Svatý Antoníček letos asi pomohl, protože počasí na dětský festival MLADÉ BÍTEŠSKO 2010 vyšlo náramně. Je vždycky moc dobře, když je snaha dětí odměněna možností "ukázat se". A musím přiznat, že i letos jsem byla na své děti moc pyšná. Snažili se, poctivě nacvičovali a tak jsme zvládli i obtížnější taneční kroky. O tom naše vystoupení ale nebylo!

0583.jpg0585.jpg 0582.jpg
Byly jednou dvě bítešské tetky a ty se zlobily na ptáčky zpěváčky. Dělali jim škodu na zahradě a hlavně, nic o nich nevěděly! Proto jim děti musely vysvětlit, že jsou užiteční a že o nich znají písničky a tanečky. Nakonec je přesvědčily, písničky je naučily a tetky si s nimi i diváky nakonec zazpívaly o tom, že táta nechytil sojku, ale třeba... prase! To proto, aby se všichni měli dobře.

A že jich tady bylo - především rodičů a prarodičů! Všem děkujeme za podporu a pomoc s kroji. Zvláště velké poděkování patří naší nové harmonikářce! Věřím, že nás společné tancování nepřestane bavit a uvidíme se i v příštím roce!

Mgr. Táňa Horká

0581.jpg0584.jpg0586.jpg0587.jpg0588.jpg0589.jpg