1. červen – Den dětí

Den dětí a učení? – To by bylo mučení :-). Když se slaví svátek všech dětí, tak k tomu přece patří radost, dětská zábava a hry, které mají děti rády. Proto tento den proběhl netradičně.

0521.jpg0522.jpg

0523.jpg

Zpestřit nám jej pomohli šikovní deváťáci naší školy, kteří pro druháčky připravili (v rámci celoročního pohádkového projektu) moc pěkný program.

Na deseti stanovištích děti plnily pohádkové úkoly. Za správné splnění těchto zábavných úkolů byly odměněny obrázky s pohádkovými postavami princezen, rytířů, králů i razítkem Ferdy Mravence. Dále během dne děti hrály různé společenské hry, malovaly a některé shlédly oblíbený film: „Mach a Šebestová".

Samozřejmě k svátku dětí nechyběla malá sladkost od paních učitelek. Spokojení druháčcci (bez domácích úkolů) se vraceli domů slavit svůj svátek se svojí rodinou.

Žákům devátých tříd DĚKUJEME!

Mgr. Ilona Lišková

0524.jpg0525.jpg0526.jpg0527.jpg0528.jpg0529.jpg0530.jpg