Školní výlet

Konec měsíce května si osmáci zpestřili školním výletem. S obavami z nepříznivého počasí se vydali do lanového centra RS Březová. Ubytováni byli v chatkách, někteří z nich v nově rekonstruovaných. Čekal na ně vskutku bohatý program.

0464.jpg0465.jpg 0466.jpg
Ukázali se jako žáci odvážní a milující adrenalin, a tak vyzkoušeli různé atrakce, např. zahráli si paintball či airsoft, stříleli z luku a ze vzduchovky, zdolali lezeckou stěnu, pohybovali se ve výšce na lanech, otestovali si svou zručnost na rambodráze, skákali do prázdna apod. Součástí pobytu byly hry určené ke stmelování kolektivu, tzv. týmovky, různé pohybové aktivity apod. Počasí jim, jako asi málokomu v letošním deštivém květnu, přálo. Domů se vrátili bohatší o nejrůznější zkušenosti a plni nevšedních zážitků.

Mgr. Renata Pohanková, třídní 8.B

0467.jpg0468.jpg0469.jpg0470.jpg