Mc Donald’s Cup 2009/2010

Naši žáci se 29. 4. 2010 zúčastnili okrskového kola Mc Donald’s Cupu ve Velkém Meziříčí. Jako každoročně dali naši žáci o sobě pořádně vědět. Žáci hráli ve dvou kategoriích, 1. - 3. třída a 4. - 5. třída.

0351.jpg0352.jpg 0353.jpg
V první kategorii byly pouze tři mužstva (ZŠ V. B., ZŠ Oslavická VM, ZŠ Školní VM), proto se hrálo systémem každý s každým a z této skupiny postupoval pouze první. V druhé kategorii bylo celkem 6 celků, proto byly dvě skupiny po třech týmech a do semifinále postupovali první dva týmy z každé skupiny. Nejmladší žáci skončili po vyrovnaných výkonech druzí a bohužel nepostoupili. Starší žáci postoupili do semifinále po penaltách z druhého místa. V semifinále narazili na favorizovanou ZŠ Oslavická VM. Štestí se tentokrát navrátilo k nám a po vyrovnaném souboji kluci postoupili po penaltovém rozstřelu do finále. Podle očekávání nás ve finále čekal těžký soupeř ze ZŠ Školní VM. Finále bylo pro oba týmy velice namáhavé kvůli dusnému počasí a stoupající únavě.
Oba týmy bojovaly do posledních sil, avšak 5 vteřin před koncem si náš tým dal vlastní gól a prohrál. I tak si kluci zaslouží pochvalu za odvedený bojovný výkon a hlavně za postup do okresního kola ve Žďáře nad Sázavou.

Sestava 1: Cendelín (GK), Smejkal, Svoboda, Zeman, Milian, Neklapil, Tyrychter, Pelikán, Bárta, Pavlíček

Sestava 2: Geisselreiter (GK), Musil, Ondrák, Vrábel, Loup, Gajdáč, Smutný, Mašek, Žák, Zeman

VÝSLEDKY:

Nejmladší žáci:

ZŠ Velká Bíteš - ZŠ Oslavická VM 0:0

ZŠ Velká Bíteš - ZŠ Školní VM 0:2

Mladší žáci:

ZŠ Velká Bíteš - ZŠ Křižanov 0:0

ZŠ Velká Bíteš - ZŠ Bory 2:0

Semifinále:

ZŠ Velká Bíteš - ZŠ Oslavická VM 0:0 (penalty 5:3)

Finále: