2. stupeň - Návštěva v divadle

V úterý 17. března jsme s žáky naší školy opět zavítali do divadla, tentokrát do Městského divadla, kam se již několikátou sezónu rádi vracíme.
365.jpgVypravili jsme se na nově nastudovaný muzikál Bídníci. Tříhodinové představení nám zezačátku trošku nahánělo hrůzu, ale brzy jsme zjistili, že zbytečně. Myslíme, že při napínavém ději se nikdo nenudil. Na scéně se střídaly zajímavé a velmi realistické dekorace, jedna melodie střídala druhou.

Potěšilo nás chování našich žáků, kterému nejde prakticky nic vytknout. Samozřejmostí bylo pro ně i vkusné společenské oblečení. Potěšil nás i jejich zájem a dotazy, kdy pojedeme do divadla znovu. Doufáme, že jim našim "divadelníkům" uděláme radost konstatováním, že další návštěvu již chystáme.

Eva Čermáková, Renata Pohanková a žáci

"Do divadla jsme se dlouho těšili. Když přišel den D, slavnostně jsme se přichystali. Divadlo mělo příjemnou atmosféru. Příběh byl chytlavý, někteří z nás ale zezačátku příliš nepochopili děj. Písně se nám velice líbily. Představení skončilo smutně, ale přesto jsme z něho byli uneseni. Byly to tři příjemně strávené hodiny našeho volného času. Na muzikál bychom se klidně šli podívat znovu."

Marek Benčík, Klára Datínská, Andrea Janečková, Tereza Kratochvílová, Pavel Pohanka, Michaela Tesařová, Tomáš Urbánek, Petra Volná, 8. C

"17. března jsme v brněnském divadle zhlédli muzikál Bídníci. Děj, postavy i písničky se nám velice líbily. Muzikál se odehrával v době francouzské revoluce a vyprávěl o nelehkém životě povstalců. Herci podali výborný výkon."

Martina Baráková, Eva Muzikářová, Lenka Mynářová, Alena Třeštíková, Vít Krupička, Vojtěch Šabacký, 8. B