1. stupeň - Piráti jsou vítězi

“Už je tam, už je tam…“. Křičeli rozvášnění rodiče. A byl. Poslední rozhodující gól střelil náš hráč – Vojtěch Řepa (žák druhého ročníku), který rozhodl o celkovém vítězi Jihomoravské ligy přípravek v minihokeji pro sezonu 2008/2009.

360.jpg361.jpg
Co je to JM liga? JM ligu přípravek v minihokeji hrají hráči (žáci), kteří navštěvují v dané roce mateřskou školu nebo 1. a 2. třídu základní školy. Naše družstvo - HC Spartak Piráti Velká Bíteš pro letošní sezonu tvořili tito žáci naší základní školy:

1. ročník - Matyáš Joura
2. ročník - Michal Báňa, Roman Kroutil, Michal Krůza, David Paták, Michal Pražák, Vojtěch Řepa, Filip Třeštík

Za tým Pirátů hrají také kluci z okolních základních škol - Žďárec, Deblín, Náměšť nad Oslavou, Říčany u Brna.

V základní části JM ligy se Piráti z Bíteši utkali s družstvy:
- HC Žraloci Vyškov
- HC Technika Brno
- HC Boskovice
- HC Dyje Břeclav
- HOBA Bratislava

Do finále JM ligy se probojoval tým Vyškova, se kterým jsme sehráli 4 utkání. O celkovém vítězi soutěže rozhodli v prodloužení až nájezdy, ve kterých byl náš tým Pirátů úspěšnější a v celkové soutěži stanul na prvním místě.

Díky patří všem fanouškům, fanynkám, rodičům a těm, kteří nás podporovali a provázeli při našich zápasech.

za tým trenérů Petr Dačev