Mezinárodní spolupráce pokračuje

Po několikaměsíční přestávce jsme 19. března 2009 opět navštívili naši partnerskou školu J. G. Tajovského v Senci u Bratislavy.

351.jpg352.jpg 353.jpg
Odjezd od školy 5:30 hod, příjezd do Sence 8:15 hod.

Počet účastníků 42 dětí, 5 učitelů, 2 externí spolupracovníci školy.

Zaměření:

• florbal - 10 chlapců 4. a 5. ročníku
  • košíková - 8 chlapců 7. ročníku
  • projekt "Jazyky bez bariér" - prezentace výukového programu - 4 žáci 5. a 6. roč.
  • národopisný soubor Bítešan při ZŠ Velká Bíteš - 11 dětí
  • výtvarné aktivity realizované v ÚL'UV Bratislava - 9 děvčat 5. - 8. ročníku
  • prezentace činnosti školního klubu "Filmák"

Odpoledne tříhodinové koupání v moderním seneckém Thermalparku.

Odjezd ze Sence 16:30 hod, příjezd do Velké Bíteše 19:15 hod.

To je nejstručnější zachycení činností velice příjemně stráveného dne u našich přátel v Senci, se kterými se střetáváme již více než 6 roků.

Skvělá organizace celého dne - činnosti probíhaly v prostorách ZŠ Tajovského, v ZUŠ Senec, v Ústrediu l'udovej umeleckej výroby v Bratislavě a v areálu vnitřních a venkovních bazénů Thermal parku, ale také srdečné přijetí a málo vídaná péče o hosty po celý den v nás zanechaly velice příjemné pocity.

Po poměrně krátké odmlce tak byla nastartovaná další etapa naší spolupráce, která by měla pokračovat v oficiální rovině v rámci projektu Socrates-Comenius I společně s dalšími dvěma školami z Rakouska a Maďarska po dobu následujících 3 roků.

Na dokreslení tohoto setkání několik fotografií.

Mgr. Dalibor Kolář, ředitel školy

354.jpg355.jpg356.jpg357.jpg358.jpg359.jpg