1. stupeň - Nejlepší projekt v anglickém jazyce

Velkého úspěchu dosáhly žákyně 5. A Eliška Brázdilová a Radka a Romana Jiránkovy, které se zúčastnily soutěže o "Nejlepší projekt v anglickém jazyce". Soutěž vyhlašuje ZŠ Kpt. Jaroše v Třebíči pro žáky prvních až devátých ročníků. Letošní pátý ročník měl téma "Who am I ?".

111.jpg110.jpg 112.jpg

Na projektech děvčata pracovala několik týdnů. Hotové dohromady obsahovaly více než 30 fotek, 20 kreslených obrázků a 130 vět. Při zpracování byly využity slovníky, učebnice, internet, fotografie z rodinných sbírek, ale i města a naší školy. Nejtěžší asi bylo, jak fotky a informace sestavit, aby projekt zaujal a byl zajímavý po stránce výtvarné i obsahové. Podařilo se. Oba projekty, které jsme do soutěže zaslali, získaly své kategorii 1. místo. Blahopřejeme!

Mgr. Milada Sklenářová