1. stupeň - Putování za pololetním pokladem

Třída 1.A se vypravila v den rozdávání pololetního vysvědčení na dobrodružnou výpravu, při které musely jednotlivé posádky splnit řadu úkolů . Děti během celého dopoledne zábavnou formou předváděly, co se za půl roku ve škole naučily. Jednotlivé skupinky dětí např. stavěly stavby z kostek podle plánků, podle významu jednoduchých vět kreslily obrázky, jemnou motoriku rukou cvičily při hře svazováním provázků a také vyplňovaly zábavné pracovní listy z matematiky, českého jazyka a našeho světa.
Poklad nakonec děti skutečně objevily! Z tajemně vyhlížející krabice jim paní učitelka vybalila jejich první vysvědčení a také zde na ně čekala sladká odměna. Všem malým žáčkům se putování za pokladem velmi líbilo.

Za třídu 1.A Mgr. Jitka Schwarzbachová

099.jpg100.jpg101.jpg102.jpg103.jpg104.jpg105.jpg106.jpg