2. stupeň - První vaření

Žáci 7. ročníku mají podle nového Školního vzdělávacího programu „nový“ předmět. Všichni - děvčata a letos poprvé i chlapci společně vaří.

081.jpg082.jpg 083.jpg
V 1. vaření připravovali velmi chutné pomazánky, např. česnekovou, šunkovou, vaječnou, sardinkovou aj. Hotové pomazánky žáci mazali na veky, bagety i rohlíky. Ozdobili nakrájenou okurkou, rajčetem či pažitkou. S prací byli spokojeni, zde jsou jejich postřehy:

Vaření bylo super a pomazánky se moc povedly. (Procházková Jana 7.B)

Vaření se mi líbilo a nejvíc mi chutnala česneková pomazánka. (Hampl Pavel 7.B)

První vaření bylo super, nejvíc mi chutnala vaše pomazánka (česneková). (Urbánková Kristýna7.B)

Myslím si, že jsme to docela zvládli, i když jsme vařili poprvé. A bylo to moc dobré! (Volná Veronika 7.B)

Vaření se mi moc líbilo, alespoň mám nějakou inspiraci na chlebíčky. Bylo to super. (Velebová Petra 7.C)

Vaření bylo super, je to sranda vařit s klukama a náhodou, že to byli kluci, tak se jim ta pomazánka povedla. Vaření je super. (Ježová Katka 7.C)

Na hodinách vaření se mi líbí, že se naučíme vařit. (Kala Petr 7.C)

Mgr. Jaroslava Cendelínová, Mgr. Renata Pohanková a žáci 7. ročníku