1. stupeň - Návštěva mateřské školy

16. října 2008 se školními taškami na zádech se prvňáčci vypravili do svých bývalých mateřských školek ve Velké Bíteši ( MŠ U Stadionu a MŠ Masarykovo náměstí ). Nejenže si tu zavzpomínali na hezké chvíle prožité v roztomile vyzdobených třídách, na oblíbené hračky,….zhlédli i pěkné kulturní představení plné písniček a tanečků, které si pro ně školkáčci připravili.
Avšak hlavním cílem této návštěvy bylo pochlubit se paním učitelkám a svým kamarádům ( dnešním předškolákům ), jací jsou šikovní školáci. S nadšením vytahovali z aktovek pouzdra, sešity, učebnice,….a ukazovali jim svoje první úspěchy - získané hvězdičky, razítka, jedničky,…. Milé paní učitelky nešetřily úsměvy, chválou i obdivem: „Jak ty děti vyrostly a jaké jsou šikulky.“ A naši „pyšní“ prvňáci odcházeli spokojeně zpět do školy plnit další „důležité úkoly“. V aktovkách si nesli malý dáreček na památku ze školky.

Mgr. Lišková I., Mgr. Schwarzbachová J.

047.jpg048.jpg049.jpg050.jpg051.jpg052.jpg