1. stupeň - Bezpečně do školy

„BEZPEČNĚ DO ŠKOLY – BEZPEČNĚ ZE ŠKOLY“ to se snažili „deváťáci“ naučit v praxi naše prvňáčky na silničních komunikacích v okolí Základní školy 1.stupně ve Velké Bíteši. Pouze teoretické rady rodičů a p. učitelek v hodinách Náš svět o dodržování pravidel chodce nestačí. Je nutné, aby si děti vyzkoušely různé dopravní situace a naučily se správně a bezpečně reagovat též v reálném životě.
Za zajímavý a hlavně zodpovědně zrealizovaný program žákům devátých tříd pod vedením p. učitelek Mgr. Komínkové O. a Mgr. Velebové M. děkujeme.

Mgr. Lišková Ilona, Mgr. Schwarzbachová Jitka

035.jpg036.jpg037.jpg038.jpg039.jpg040.jpg

JAK TO VIDÍ „DEVÁŤÁCI“

Práce s „mladou generací“ se nám líbila. Děti byly pozorné a poslušné, rodiče můžou být na své děti pyšní.Všichni jsme si užili hodně zábavy a legrace. Myslíme si, že nejen prvňáci, ale i my jsme se něčemu novému přiučili. ( „Ulili jsme se ze zemáku!“ ) ( :

Žáci 9.C