Exkurze Praha

Dne 6. 5. navštívily 4. třídy naše hlavní město. Děti se svezly lanovkou na Petřín, vyšlapaly 299 schodů na rozhlednu a pobavily se v zrcadlové síni. Cestou na Pražský hrad nás zastihl déšť, ale i přesto jsme prošli katedrálu Sv. Víta, muzeum hraček a zhlédli střídání stráží. Po zámeckých schodech jsme došli ke Karlovu mostu a na Staroměstské náměstí. Viděli jsme apoštoly na Pražském orloji a metrem jsme se dopravili do Paláce Flora, kde děti čekalo filmové představení na trojrozměrném plátně - Monstra oceánů. A když jsme se vrátili po celodenním „pochodu“ sice unaveni, ale šťastni do autobusu, aniž by se nám někdo zatoulal, shodli jsme se na tom, že se nám to moc líbilo a už teď se těšíme na další podobný výlet.

0066.jpg0067.jpg 0068.jpg0069.jpg0070.jpg0071.jpg0072.jpg0073.jpg0074.jpg
 Mgr. Věra Kroutilová a Mgr. Helena Vyroubalová