Žáci naší školy okresními přeborníky ve florbalu

FotoVe středu 20. února se ve Velkém Meziříčí uskutečnil okrskový turnaj ve florbalu žáků 6. - 7. tříd za účasti 9 škol. Tohoto turnaje se zúčastnili i žáci naší školy, kteří po velmi dobrém kolektivním výkonu postoupili do okresního kola.
Výsledky okrskového kola:
ZŠ VELKÁ BÍTEŠ - ZŠ KŘIŽANOV (9 : 0)
ZŠ VELKÁ BÍTEŠ - ZŠ BORY (5 : 0)
ZŠ VELKÁ BÍTEŠ - ZŠ MĚŘÍN (5 : 1)
ZŠ VELKÁ BÍTEŠ - 3. ZŠ V. M. (6 : 0)
ZŠ VELKÁ BÍTEŠ - ZŠ RADOSTÍN (4 : 0)

V úterý 26. února se konalo ve Velkém Meziříčí okresní finále za účasti 6 nejlepších škol okresu. Naše družstvo bylo oslabeno o Buriana P., Bartoška O. a Karáska A., kteří byli na LVK na Slovensku a o nemocného Fischera O.

Chlapci celý turnaj odehráli v 8 hráčích a po vynikajících výkonech se stali OKRESNÍMI PŘEBORNÍKY ZŠ VE FLORBALU 6. - 7. TŘÍD.

Výsledky okresního kola:
ZŠ VELKÁ BÍTEŠ - ZŠ NEDVĚDICE (5 : 3)
ZŠ VELKÁ BÍTEŠ - ZŠ TGM BYSTŘICE N. P. (2 : 5)

Semifinále:
ZŠ VELKÁ BÍTEŠ - 3. ZŠ V. M. (4 : 3)

Finále:
ZŠ VELKÁ BÍTEŠ - ZŠ TGM BYSTŘICE N. P. (6 : 1)

Na tomto úspěchu se podíleli tito žáci:
Malý Pavel (17), Burian Pavel (2), Janoušek Karel (9), Bednář Martin (2), Bartošek Ondřej (1), Říha Ondřej (6), Fischer Ondřej (2), Svoboda Pavel (1), Vítek Tomáš (6), Karásek Adam, Kratochvíla Lukáš a Krupička Vít.

Zdeněk Liška

učitel TV