Masopustní obchůzka městem

V rámci oslav 600. výročí založení města Velká Bíteš se v úterý 5. února konala od 10 hodin na Masarykově náměstí Masopustní obchůzka městem. Pořadatelem této akce byla Mateřská škola U Stadionu. Před konáním akce nám do školy byla doručena nejen pozvánka, ale i texty písní a rýmovaček, abychom se je mohli dopředu naučit a podpořit tak děti z mateřské školy při jejich vystupování. Akce probíhala před radnicí, kde se zpívalo a tančilo. Jako občerstvení se rozdávaly typické masopustní cukrovinky - koláčky a koblihy. Po programu pak za požehnání a povolení pana starosty pokračoval masopustní rej obchůzkou po celém náměstí, ulicí Kostelní směrem k mateřské škole...

Masopustní obchůzka městem
Masopustní obchůzka městemMasopustní obchůzka městemMasopustní obchůzka městemMasopustní obchůzka městem

Všem se akce moc líbila. Doufáme, že se uskuteční i v příštím roce.

Za kolektiv učitelek Mgr. Radmila Hladíková