Divadelníci

Tak jako každým rokem, tak i v letošním školním roce jsme se rozhodli, že žákům nabídneme možnost navštívit divadelní představení.

Zatím jsme absolvovali výjezd jeden, a to na muzikál Oliver!, který jsme měli možnost zhlédnout v Městském divadle v Brně na Nové scéně. Sledovali jsme příběh chlapce ze sirotčince, který projde mj. londýnským podsvětím. Zájem žáků předčil naše očekávání, tentokrát jsme museli, poprvé co podobné akce pořádáme, objednat dva autobusy. Velmi nás počet přihlášených potěšil a chtěli bychom přichystat další divadelní nabídku. Nejenom, že se žáci podívají „za kulturou“, ale také se přitom naučí společenskému chování, samozřejmostí je společenské oblečení, a slušnému vystupování.

Mgr. Renata Pohanková

Divadelníci