Natáčení soutěže Věříš si?

V pondělí 10. prosince po obědě jsme netrpělivě čekali na autobus, který nás měl dovést do Brna na natáčení dalšího dílu soutěže Věříš si?. Byli jsme moc zvědaví, co takové natáčení obnáší. Než pořad začal, užívali jsme si vánoční atmosféru mezi stánky na Náměstí Svobody. Pak už jsme se usadili v teple televizního studia. Bylo tam spousta kamer, světel a televizí. Naši školu reprezentovala Lenka Mynářová, další soutěžící byli z jiných škol. V soutěži šlo o chytrost, logiku, fyzickou kondici a hlavně o to, kdo si věří. Natáčení bylo dlouhé. Moderátorka Marta se často přeříkávala, a proto museli záběry natáčet víckrát. Naše Lenka se umístila na 2. místě a vyhrála knížku. Gratulujeme!!!

Na konci pořadu moderátorka rozdávala fotky s podpisem. Natáčení se nám moc líbilo. Už víme, jak to chodí ve studiu a kolik práce dá natočit i jen krátký pořad.

žáci 5.B

thumb_58.jpgthumb_55.jpg thumb_57.jpgthumb_56.jpgthumb_54.jpgthumb_59.jpg