Mikulášská nadílka

5. prosinec je u nás ve škole neodmyslitelně spojen s Mikulášem a jeho nadílkou. I letošní rok nebyl výjimkou. Jako první přišel Mikuláš spolu s andělem a čerty pozdravit ty nejmenší. Pro některé to bylo úplně první setkání s těmito nadpřirozenými bytostmi a musím říci, že byli moc stateční. I když se někteří báli, tak to nedali na sobě vůbec znát. Setkání se uskutečnilo v tělocvičně a bylo spojeno nejen s předáváním dárečků, ale i Slabikářů, které si děti odnesly domů. Po nadílce a společném focení se pak Mikuláš vypravil na obchůzku školy, kde už na něj netrpělivě čekaly další děti.

za kolektiv učitelek Mgr. Radmila Hladíková

tMikuláš u prvňáčkůJak si čerti četli seznamy hříchů.
Druháci se už nebojíMikuláš u prvňáčkůMy že jsme zlobili?S čerty nejou žertyUčitelé kují pikle s čertyŠup s ním do pytleAndílka se nebojímePá?áky už čerti nerozhází