Velké úspěchy malých fotbalistů v McDonald´s Cupu

McDonald´s Cup je fotbalový turnaj pro žáky ZŠ v ČR. Generálním patronem turnaje je společnost McDonald ČR. Každým rokem se ho zúčastňují i mladí fotbalisté z naší školy. Letos se dařilo mimořádně dobře žákům 4. a 5. tříd. Během měsíce května vyhráli okrskové kolo, z okresního kola si přivezli nádherný pohár za 1. místo a postoupili do kola krajského. V Jihlavě také nezklamali a vybojovali medaili za 3. místo. I nejmenší fotbalisté ze 2. a 3. ročníků zabojovali. V okrskovém kole skončili na 2. místě a v okresním na 3.místě. Hoši – gratulujeme. Jste skvělí!

Velké úspěchy malých fotbalistůVelké úspěchy malých fotbalistů