Zahájení školního roku

Zahájení školní rokuZahájení školní roku
A už je to tady! Co? Přece první školní den. Den s velkým D pro 58 prvňáčků, jejich rodiče i jejich paní učitelky.

V letošním roce 1. školní den proběhl poněkud netradičně. Slavnostní zahájení školního roku 2006/2007 pro žáky 1. ročníků se uskutečnilo ve školní jídelně. Děti, rodiče a jejich paní učitelky přivítal pan ředitel. Zpěváčci z pěveckého sboru pod vedením paní učitelky Novákové a Brůžičkové zazpívali a moc se všem líbili! Také sklidili zasloužený potlesk. Slavnostní zahájení ukončili žáci z 9. ročníků. Se svými p. učitelkami Sedlákovou a Vlčkovou si připravili tzv. školu naopak. Děti kulily oči, rodiče se usmívali a jistě si zavzpomínali.

Letošní 1. školní den prvňáčků je zachycen objektivem našeho školního kameramana p. Zmrzlého. Záměrem je letošní a příští prvňáčky filmovat vždy na začátku každého školního roku. A až z těchto „kašiček“ budou deváťáci, každý z nich obdrží filmovou kroniku svého dětství na Základní škole ve Velké Bíteši. Co říci závěrem?

Milí žáčci, přejeme Vám, aby se vaše školní těšení a očekávání splnila. A obavy? Ty aby se prostě rozplynuly!